به‌نام خدا
تدریس خصوصی

توضیحات و راهنمای درخواست «تدریس خصوصی» از پی‌مثبت

بسیاری از دانش‌آموزان المپیادی و یا والدین آن‌ها در جست‌وجوی معلم خصوصی برای المپیادند؛ اما شناخت یا دسترسی مناسبی به دبیران المپیاد ندارند و یا هزینه‌ی زیاد کلاس‌های المپیاد مانع از گرفتن معلم خصوصی می‌شود. با توجه به همکاری پی‌مثبت با اساتید باتجربه و باسابقه‌ی المپیاد و نیز نومدال‌آوران المپیاد، پی‌مثبت بستری را فراهم کرده که حلقه‌ی وصلی باشد تا دانش‌آموزان و والدینشان بتوانند دبیر مناسب خود را بیابند.

در هنگام درخواست برای تدریس خصوصی، می‌توانید سبک مورد نیازتان را برای برگزاری کلاس ذکر بفرمایید؛ برای مثال، کلاستان تدریس مبحثی خاص باشد یا حل‌مسئله یا رفع‌اشکال در موضوعی خاص و نیز کلاستان در سطح مرحله‌ی یکم باشد یا مرحله‌ی دوم یا دوره‌ی تابستانه. همچنین امکان برگزاری کلاس‌های نیمه‌خصوصی (حداکثر سه‌نفره) وجود دارد. اگر هم دبیر خاصی برای کلاس مد نظرتان است، پی‌مثبت آمادگی دارد هماهنگی‌های لازم را با ایشان برای کلاس خصوصی انجام دهد. از آنجایی که دست‌مزد اساتید و دروس رشته‌های مختلف المپیاد متفاوت است، هزینه‌ی کلاس با توجه به نوع تقاضای شما تعیین می‌شود.

برای ثبت درخواست کلاس ابتدا در وبگاه پی‌مثبت ثبت‌نام بفرمایید. سپس کافی است در بخش پنل کاربری خود، تیکتی با موضوع «درخواست تدریس خصوصی» ارسال کنید یا درخواست کلاس را با پاسخ‌گوی پی‌مثبت به‌شناسه‌ی pi_mosbat_pasokhgu@ در بله یا تلگرام در میان بگذارید.

از دیگر مزایای بخش «تدریس خصوصی» پی‌مثبت این است که بعد از هماهنگی نهایی با دبیر، کد تخفیفی برای خرید یکی از محصولات پی‌مثبت در اختیارتان قرار می‌گیرد.

شیوه‌ی ثبت تیکت

  • ابتدا روی دکمه زیر (ارسال تیکت برای تدریس خصوصی) کلیک کنید.
  • در فرم تیکت، نام المپیاد خود را درج بفرمایید.
  • موضوع تیکت را «درخواست تدریس خصوصی» بنویسید.
  • در قسمت «شرح»، درس یا مبحثی را که می‌خواهید، ذکر بفرمایید و شرایط مد نظرتان را توضیح دهید.
  • همچنین بیان این نکات پی‌مثبت را در یافتن دبیر مناسب شما یاری می‌کند:  ۱. درس‌ یا مبحثی را که اشکال دارید؛ ۲. نوع اشکالتان در آن درس؛  ۳. انتظاری را که از کلاس خصوصی دارید.