به‌نام خدا
خرید گروهی

راهنمای همکاری با پی‌مثبت

پی‌مثبت در زمینه‌های مختلف با مدارس و آموزشگاه‌های المپیاد همکاری می‌کند:

فروش گروهی دوره‌های ضبط‌شده (با تخفیف): مدرسه‌هایی که دانش‌آموز المپیادی دارند، می‌توانند بخشی از بار آموزشی خود را بر دوش دوره‌های ضبط‌شده پی‌مثبت قرار دهند. از مزایای تهیه‌ی دوره‌های پی‌مثبت بهره‌مندی از تدریس مدرسان باسابقه و باتجربه‌ی المپیاد است. همچنین با توجه به تعداد جلسه‌های این دوره‌ها و از آنجایی که پی‌مثبت این دوره‌ها را با تخفیف در اختیار مدرسه‌ها قرار می‌دهد، هزینه‌ی تمام‌شده‌ی آن‌ها کمتر از برگزاری کلاس خواهد بود.

برگزاری کلاس با شرایط مدنظر شما: برخی مدرسه‌ها مایل‌اند برای دانش‌آموزانشان کلاس المپیاد برگزار کنند. پی‌مثبت حاضر به همکاری در برگزاری کلاس با شرایط مدنظر شما است. برای مثال، کلاس حضوری باشد یا برخط، در سطح مرحله‌ی یکم باشد یا مرحله‌ی دوم، تدریس باشد یا حل‌مسئله.

راه‌اندازی بخش «المپیاد فیزیک» مدرسه: پی‌مثبت آمادگی دارد بخش المپیاد فیزیک مدرسه‌ی شما را راه‌اندازی کند. برای این منظور، پی‌مثبت فردی باتجربه و باسابقه را به‌مسئولیت المپیاد فیزیک مدرسه برمی‌گزیند و ایشان آموزش دانش‌آموزان شما را با ترکیبی از کلاس و دوره‌های ضبط‌شده پیش می‌برند.

ارتباط با پی‌مثبت برای همکاری
برای صحبت درباره‌ی جزئیات همکاری می‌توانید از طریق پاسخ‌گوی پی‌مثبت به‌شناسه‌ی pi_mosbat_pasokhgu@ در بله یا تلگرام با ما در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید در وبگاه پی‌مثبت به‌عنوان «مسئول المپیاد» ثبت‌نام و سپس از بخش پشتیبانی در قسمت پنل کاربری، تیکتی با موضوع «همکاری با پی‌مثبت» ارسال بفرمایید. لطفاً توجه کنید که این اقدامات باید توسط مدیر مدرسه یا معاون آموزشی یا مسئول المپیاد مدرسه انجام پذیرد. خواهشمندیم در پیام خود شرایط مدنظرتان و مشخصات مدرسه (از جمله شماره‌ی تماس ثابت سازمانی) را ذکر بفرمایید. دانش‌آموزان گرامی نیز می‌توانند با معرفی پی‌مثبت به مسئول مدرسه‌یشان زمینه‌ی همکاری با پی‌مثبت را فراهم کنند.
 
در صورت توافق، پس از همکاری با پی‌مثبت، نشان‌واره‌ی مدرسه در این صفحه بارگذاری خواهد شد.

برخی از مشتریان پی‌مثبت

نظرات مشتریان

هنگام ورود المپیادی‌های فیزیک پایه‌ی دهممان به پایه‌ی یازدهم، تعدادی المپیادی انتقالی از رشته‌ی نجوم هم به ما ملحق شدند که می‌بایست در مدت کوتاهی با بقیه هم‌سطح می‌شدند. ابتدا در نظر داشتیم بدین منظور چند جلسه کلاس جبرانی فشرده برایشان بگذاریم. وقتی باخبر شدیم آقای سوری در پی‌مثبت یک دوره‌ی الکتریسیته‌ی مقدماتی ضبط کرده‌اند (ایشان را از قبل می‌شناختیم و لذا از کیفیت دوره خاطرجمع بودیم) تصمیم گرفتیم از این دوره‌ی آفلاین برای پوشش مطالب توسط بچه‌ها در خانه بهره ببریم و سپس طی چند جلسه برایشان رفع اشکال انجام دهیم. این کار هم به لحاظ مالی مزیت داشت و هم برنامه‌ریزی‌اش سهل‌تر بود.
دبیرستان علامه حلی 5
امیرحسین بیگدلی
مسئول المپیاد فیزیک پایه یازدهم دبیرستان علامه حلی 5 تهران
ضمن سلام و خسته نباشید خدمت همکاران محترم و دانش‌آموزان عزیز؛ ما در باشگاه المپیاد فرزانگان به جهت آموزش و آمادگی هرچه بهتر دانش‌آموزان، اقدام به استفاده از این دوره‌ی آموزشی (الکتریسیته مقدماتی) کردیم. وجود چنین دوره‌هایی می‌تونه در این مسیر کمک‌رسان دانش‌آموزان باشه و امیدواریم در آینده شاهد آموزش‌های بیشتری در این سایت باشیم.
همکاری با مدرسه‌ها
فاطمه طلوعی
مسئول المپیاد مرکز المپیاد فرزانگان تهران